بستن کامنت ها در ایسنتاگرام

اینستاگرام با ارائه قابلیت های جدیدش ما رو بیشتر شگفت زده و هیجان زده کرده و اگر شما هم از آن دسته افرادی هستین که از این اپلیکشین استفاده میکنید ، بهتره درباره تنظیمات جدیدش بیشتر اطلاعات کسب کنید.

یکی از قابلیت هایی که در اینستاگرام به وجود اومده ، امکان فیلتر کردن کلمات یا غیر فعال کردن کامنت ها برای پست و استوری هاست که با به وجود اومدن این قابلیت جدید ، کاربران زیادی رو از جمله سلبریتی ها رو جذب خودش کرده.شما در این قابلیت به راحتی میتونید هر کلمه ایی رو که خواستید در کامنت ها سانسور و یا عدم انتشار دهید

پس با ما همراه باشید تا بیشتر درموردش اطلاعات کسب کنید.

 

آموزش غیر فعال کردن کامنت ها در پست 

برای غیرفعال کردن کامنت ها در پستتون ، باید قبل از اینکه پستتون رو انتشار بدین ، از انتهای صفحه ، بر روی گزینه advanced settings کلیک کنید، سپس از صفحه باز شده بر روی trun off commenting  کلیک کرده تا این گزینه روشن شود.بعد از این کار ، شما اجازه گذاشتن کامنت ها را از کاربرای اینستاگرام میگرید.

 

 

پست هایی که قبلا منتشر شده :

حالا سوالی که به وجود میاد اینه که چه راهکاری برای پست های قبلی ما وجود داره، چجوری میتونیم اجازه گذاشتن کامنت رو توی پست های قبلیمون ببندیم.برای اینکار ابتدا پست مورد نظرمون رو انتخاب میکنیم ، بعدش از بالای صفحه روی آیکن (...) کلیک میکنیم و از منوی باز شده روی گزینه turn off commenting کلیک میکنیم.

نکته مهم : فقط توجه داشته باشید که اگر کامنت ها رو بر روی پست قدیمی خود غیر فعال کنیم ، دیگر هیچ کامنتی قابل دیدن نخواهد بود حتی برای خود مالک پیج و برای دیدن مجدد کامنت ها ، می بایست مجدد بر روی گزینه trun off commenting  کلیک کنید.

 

 

آموزش غیر فعال کردن کامنت ها در استوری

خوب همونطوری که میدونید ، کامنت استوری فقط و فقط برای ادمین پیج قابل دیدن هست و حالا اگه بخوایم کامنت های استوری رو هم ببندیم از دو روش زیر استفاده میکنیم

  • غیر فعال کردن کامنت های استوری برای همه افراد
  • غیر فعال کردن کامنت های استوری فقط برای افراد خاص

غیر فعال کردن کامنت های استوری برای همه افراد

برای اینکار از داخل صفحه اصلی بر روی گزینه (...) کلیک میکنیم تا به تنظیمات اصلی اینستاگرام وارد شویم . بعد از وارد شدن ، بر روی گزینه story controls کلیک میکنیم. در این جا با سه بخش مواجه می شویم:

Your followers : اگر این گزینه رو فعال کنیم فقط و فقط افرادی میتوانند برای استوری ما کامنت  درج کنند که فالور ما باشند

Followers you follow back : این گزینه ، یکی از جذاب ترین بخش های ، این منو هست ، زیرا فقط افرادی می توانند کامنت خودشون رو در داخل استوری ما قرار دهند که هر دو کابر فالوور هم دیگه باشند

Off:با زدن این گزینه تمامی کامنت ها غیر فعال می شود

غیر فعال کردن کامنت های استوری برای افراد خاص

برای اینکار از داخل صفحه اصلی بر روی گزینه (...) کلیک میکنیم تا به تنظیمات اصلی اینستاگرام وارد شویم. سپس گزینه privacy and security  رو انتخاب میکنیم وstory control  رو انتخاب میکنیم.حالا در قسمت hide story form ، آن دسته افرادی رو که تمایل نداریم برای استوری ما کامنت درج کنند رو تیک می زنیم.

نحوه باز کردن کامنت های استوری

برای بازکردن کامنت های استوری ، کافیه به تنظیمات بالا رفته وگزینه ها رو غیر فعال کنیم.

نکته مهم : اگر هر کدام یک از گزینه های توضیح داده شده در اکانت اینستاگرام شما وجود نداشت ، کافیه اینستاگرام خود را بروز کنید و از امکانات این گزینه ها لذت ببرید.


 

  

 

 

نوشتن دیدگاه