تا حالا شده سرعت بالای اینترنت تلفن همراه براتون دردسر ساز بشه و بترسید وارد اینستاگرام بشید ؟ خب شاید این مشکل خیلی هاتون باشه. ترس از تموم شدن حجم! این مسئله میتونه روند کاری شما تحت تاثیر قرار بده. اما نگران نباشید! توی این پست قراره ترفندی رو بهتون معرفی کنیم تا شما رو برای همیشه از ترس تموم شدن حجم اینترنت همراه خلاص کنه. پس با مهران وب همراه بشید و از نتیجه این ترفند لذت ببرید.

 

 

تا وارد اینستاگرام میشم حجم اینترنتم تموم میشه. چی کار کنم؟ راه حل شما اینجاست!

 

درسته که استفاده از اینترنت پر سرعت، اونم بیرون از خونه، خیلی لذت بخش و کار راه اندازه. اما از اونجایی که محیط اینستاگرام برای نمایش عکس و فیلم با کیفیت بالا طراحی شده، باز کردن برنامه اینستاگرام و وقت گذروندن توی این شبکه میتونه کلی از حجم دیتای شما رو مصرف کنه.

با اونکه کاربرا دوست دارن وقتی وارد اینستاگرام میشن آپلود شدن عکسا و فیلما وقتشون رو نگیره. اما گاهی همین سرعت بالای اینترنت همراه و آپلود شدن سریع محتویات، باعث نارضایتی کاربرا میشه.

ولی اینستاگرام فکر اینجا رو کرده و راه حلی براش طراحی کرده. مشکل اصلی اینجاست که بیشتر کاربرا از وجود این تنظیمات بی خبرن و همیشه با نگرانی تموم شدن بسته اینترنت وارد اینستاگرام میشن.

اما ما وظیفه خودمون رو فراموش نکردیم و میخوایم شما رو با این ترفند کارساز آشنا کنیم. در ادامه آموزش این ترفند رو دنبال کنید.

 

ترفند مصرف داده کمتر در اینستاگرام:

 

مثل همیشه میخوایم مرحله به مرحله انجام این ترفند رو بهتون آموزش بدیم.

  1. اولین کاری که باید انجام بدین اینه که وارد پروفایل تون بشید.
  2. قسمت تنظیمات یا همون (settings) رو باز کنید.
  3. روی گزینه حساب کاربری یا همان (Account) بزنید.
  4. حالا روی گزینه مصرف داده تلفن همراه (Cellular Data Use) یا همان (Mobile Data Use) بزنید.
  5. در آخر دکمه مصرف داده کمتر یا (Use Less Data) رو فعال کنید.

 

 

به سادگی و با انجام همین چند مرحله، تنظیمات اینستاگرام رو روی حالتی قرار میدید تا وقتی به دیتای تلفن همراه وصل میشید، عکسا و فیلما با کیفیت پایین تر و همچنین مصرف داده کمتری براتون باز بشن.

پس دیگه وقتشه با ترس از تموم شدن بسته اینترنت همراه خداحافظی کنید و همیشه و هرجا با خیال راحت وارد اکانت اینستاگرام بشید و از اون لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه