حتما براتون پیش اومده که وقتی میخواید ویدئویی رو در اینستاگرام به اشتراک بذارید، با محدودیت زمانی رو به رو شدید و اینستاگرام بهتون اجازه نداده تا ویدئویی با تایم بیشتر از 1 دقیقه آپلود کنید. اما ترفندی وجود داره تا بتونید آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه رو ممکن کنید. اگر نمی دونید باید بگیم که اینستاگرام قابلیتی رو طراحی کرده تا کاربرهاش بتونن چند ویدئو رو در قالب یک پست به اشتراک بذارن. اما چه جوری؟! خب برای این کار شما مجبورید مدت زمان تمام ویدئوها رو تا یک دقیقه برسونید. ممکنه این جمله کمی نامفهوم باشه. پس با یک مثال کار رو راحت تر می کنیم. 

به عنوان مثال اگر شما یک ویدئوی 3 دقیقه ای داشته باشید، باید اون رو در قالب 3 ویدئو یک دقیقه ای اما در یک پست آپلود کرده و به اشتراک بذارید. 

 

 

آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه در اینستاگرام

ترفند برش ویدئوهای طولانی برای آپلود در اینستاگرام 

شاید فکر کنید چه جوری باید ویدئوهای یک دقیقه ای بسازم؟! نکته جالب و قابل توجه اینجاست که شما برای برش ویدئوهای طولانی، نیازی به برنامه خاصی ندارین. چون میتونید از ابزار و قابلیت خود برنامه اینستاگرام استفاده کنید. برای انجام این کار از طریق اینستاگرام، از قسمت ارسال ویدئو وارد بشید و کلیپ مورد نظر رو انتخاب کنید. در اینجا باید از گزینه TRIM استفاده کنید و تایم ویدئو رو تا یک دقیقه تنظیم و سپس اون رو ذخیره کنید. این کار رو تا جایی تکرار کنید که ویدئوی شما تکمیل بشه. 

بعد از اینکه ویدئو خودتون رو به تیکه های یک دقیقه ای تبدیل کردید، میتونید اون رو از قسمت ارسال چندتایی و در قالب یک پست به اشتراک بذارید. 

پس یکی از بهترین روش های برش فیلم، خود نرم افزار اینستاگرام هست.

 

 

البته نرم افزارهای خاصی هم برای این کار وجود دارند که شما با نصب اون ها به روی گوشیتون می تونید از امکانتشون بهره مند بشید. حتی بعضی از این نرم افزارها قابلیت ارسال مستقیم پست به اینستاگرام رو هم دارند که کار رو برای شما خیلی راحت تر می کنن. 

- نرم افزار Continual for Instagram 

بدون تردید این برنامه یکی از بهترین و پر قدرت ترین اپلیکیشن هایی ست که می تونید برای آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه از اون استفاده کنید. این برنامه قابلیت نصب به روی گوشی های آیفون با سیستم عامل iOS رو هم داراست. علاوه بر اون امکان ارسال مستقیم ویدئو به اینستاگرام هم برای این اپلیکیشن وجود داره. 

- نرم افزار Story Splitter 

این نرم افزار برای اون دسته از کاربرها طراحی شده که قصد دارن ویدئوهای طولانی خودشون رو در قالب استوری منتشر کنن. استفاده از این اپلیکیشن این امکان رو به شما میده تا ویدئوهای طولانی را به برش های 15 ثانیه ای تبدیل کنید و بتونید اون رو در قالب چند استوری و کاملا پشت سر هم به اشتراک بذارید. 

- نرم افزار CutStory 

بر خلاف اسم اون، این برنامه میتونه امکان برش های 1 دقیقه ای و 15 ثانیه ای رو برای شما فراهم کنه تا ویدئوهای خودتون رو در قالب پست و استوری آپلود کرده و به اشتراک بذارید. 

نوشتن دیدگاه