آپلود ویدئو با طول بیشتر از 1 دقیقه

حتما شما هم با این مشکل برخوردید که زمان ویدئویی که میخواین توی اینستاگرام آپلود کنید بیش از یک دقیقس و اینستاگرام اجازه آپلود اون رو بهتون نمیده . یکی از بهترین و ساده ترین راهی که می تونید از اون بهره مند بشین اینه که ، از قابلیت ارسال چند ویدئودر قالب یک کلیپ هست استفاده کنید. که برای این کار مجبور هستین مدت زمان تمام ویدئوهای خودتون رو به کمتر از یک دقیقه برسونید و اون رو آپلود کنید ، به عنوان مثال اگه مدت زمان ویدئو شما 3 دقیقه باشد ، شما باید 3 تا کلیپ یک دقیقه ایی داشته باشید تا بتوانید آن را ارسال کنید.

نکته جالب اینه که برای برش دادن کلیپتون و تبدیلش به 3 تا کلیپ یک دقیقه ایی نیازی به برنامه خاصی ندارین ، بلکه از طریق خود اینستاگرام در قسمت ارسال ویدئو می توانید کلیپ های خودتون رو برش بزنید. برای این کار کافیه زمانی که کلیپ خودتون رو انتخاب کردید از گزینه TRIM استفاده کنید و از اینستاگرام بخواهید زمان ویدئوتون رو به یک دقیقه تبدیل کند و سپس آن را ذخیره کنید . حالا بعد از اینکه ویدئو های خودتون رو به تیکه های یک دقیقه ایی درآوردین میتوانید از قسمت ارسال چند تایی ، ویدئو کلیپ های خودتون رو ارسال کنید.

پس یکی از بهترین راه برش فیلم ، خود نرم افزار اینستاگرام هست

البته نرم افزارهای خاصی هم برای اینکار وجود دارند که شما با نصب اونها بر روی گوشی خود میتونید از امکانتشون بهره مند بشین ، حتی بعضی از این نرم افزار ها ، قابلیت ارسال مستقیم پست به اینستاگرام رو هم دارا می باشند

  • نرم افزار Continual for Instagram : بدون تردید این برنامه یکی از بهترین و پرقدرت مند ترین اپلیکشن هایی هست که می توانید برای اشتراک گذاری ویدئو کلیپ با طول بیش از یک دقیقه استفاده کنید و امکان نصب بر روی گوشی های آیفون رو دارا می باشد و علاوه بر آن امکان ارسال مستقیم ویدئو به اینستاگرام را هم دارا می باشد.
  • نرم افزار Story Splitter : این نرم افزار برای آن دسته از کاربرانی می باشد که می خواهند ویدئوهای بلند خودشون رو در قالب استوری منتشر کنند. زمانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنید ویدئوها رو به کلیپ های 15 ثانیه تبدیل میکند که بتوان از آن در قالب استوری منتشر کرد.
  • نرم افزار CutStory : این برنامه امکان برش یک دقیقه ایی و 15 ثانیه ایی فراهم میکنید که بتوان هم در قالب پست و هم در قالب استوری ارسال کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید