شروع به کار مجدد سایت مهران وب

همانطوری که در جریان بودید چندی پیش ما اعلام کردیم که سایت مهران وب به حالت بروز رسانی رفته و عملا از دسترس خارج شد .اما صادقانه بگم ، خیلی مشکلات ریز و درشتی بر سر راه مهران وب بود . از یک طرف بازی های دلار که مستقیم روی کسب و کار ما تاثیر داشت و ما روز به روز شاهد افزایش اون بودیم که نه می تونستیم تعرفه هامون رو زیاد کنیم و نه کیفیتمون رو خراب کنیم  و از طرفی هم همیشه پایبنده شعارمون بودیم که همیشه و در همه حال در حال بروز رسانی هستیم و در تلاش محصولات جدیدی بودیم ، ولی محصولاتی که اصلا توجیه اقتصادی نداشت . از طرف دیگه مشکلات مالیاتی و کسب و کارهای اینترنتی که هر روز برای ما یه چالش جدید تعریف میکرد.

اما من دست تک تک اون کاربرای نازنین مهران وبی که از همون ثانیه های اول که ما سایت رو بستیم و اعلام کردیم که سایت در حالت بروز رسانی هست ، با تماساشون و با راهکارهایی که باعث حل یکسری مشکلات ما می شد ، رو میبوسم و بینهایت ازشون سپاسگذارم و به ما نشون دادند که ما هیچ وقت تنها نیستیم.

اما امروز با یاری خدا ، با پشت سر گذاشتن موانع ، مجدد توانستیم سایت مهران وب رو با بروزرسانی جدید و حتی با شیوه جدید و محصول جدید ، رونمایی کنیم که انشالله طی روزهای آتی ، ابتدا با پنل های اینستاگرامی در خدمتتون هستیم و در ماه های آینده با پلن های افزایش بازدید سایتمون و ... با ویژه گی های خیلی بیشتر از قبل .

شعار همیشگی ما

باشد که بتوانیم با بروزرسانی هایی که انجام میدیم گره ایی از مشکلات دیگر کسب و کار ها بر داریم

مهران رضایی

بنیانگذار مجموعه های مهران

نوشتن دیدگاه