روش شارژ کیف پول در مهران وب

 

کیف پول چه چیزی هست و چه کاری انجام میده؟

 

کیف پول در حساب کاربری شما همانطور که از اسمش مشخصه، مثل یک کیف پول واقعی میمونه که می تونید توش پول قرار بدید و در مواقع لزوم ازش برداشت کنید.

در صورتی که هیچ موجودی داخل کیف پول شما هم نباشه، می تونید با اتصال مستقیم به درگاه پرداخت بانکی، سفارش یک تبلیغ رو بدید، ولی اگر به طور مثال شما بخواید یک مسافرت طولانی برید و بخواید با خیال راحت تبلیغ کسب و کار شما هر روز یا هفته ای چند بار به صورت اتوماتیک در یک پیج انجام بشه باید چیکار کنید؟ یا اگر کلا نخواید زحمت این رو بکشید که هر بار به سایت مراجعه کنید و به صورت دستی دوباره سفارش همون تبلیغ قبلی رو بدید.

خب دقیقا اینجاست که اگر کیف پولتون رو از قبل به میزان کافی شارژ کرده باشید،سفارش مورد نظرتون هر بار به صورت خودکار هزینه فاکتورتون پرداخت  و دوباره سفارش شما میشه. پس همونطور که می بینید شارژ کردن کیف پول در حساب کاربری تون میتونه خیلی کارتون رو راحت تر کنه. حالا می تونید در این آموزش کوتاه یاد بگیرید که چطور کیف پولتون رو شارژ کنید.

 

روش شارژ کردن کیف پول

 

1. برای شروع کار اول نیازه تا به سایت "mehran-web.com" مراجعه کنید و از منوی بالا، روی "ناحیه کاربری" کلیک کنید.

2. در مرحله بعد اگر از قبل عضو مهران وب هستید، گزینه "ورود" رو انتخاب کنید و شماره همراه و رمز عبور تون وارد سایت بشید.

اگر هم تازه می خواید در سایت عضو بشید، گزینه "ثبت نام" رو انتخاب کنید و اطلاعات لازم رو وارد کنید و بعد بر روی "ثبت نام" کلیک کنید.

 

3. در مرحله بعد وارد ناحیه کاربری تون میشید که در تصویر زیر اومده. اگر قبلا کیف پولتون رو شارژ نکرده باشید در این صفحه می بینید که موجودی کیف پولتون صفر هست. حالا برای شارژ کیف پول تون کافیه از منوی سمت راست "کیف پول" و بعد "شارژ کیف پول" رو انتخاب کنید.

 

4. در صفحه بعد می تونید چهار تا گزینه برای میزان شارژ کیف پولتون ببینید. اینکه چقدر میخواید کیف پولتون رو شارژ کنید بستگی به خودتون و نیازتون داره و اینکه پیج هایی که می خواید بهشون تبلیغ بدید چه تعرفه هایی دارند. پس بسته به نیازتون یکی از بسته های شارژ رو انتخاب کنید و یکی از درگاه های پرداخت رو انتخاب کنید و بر روی کلید "پرداخت" بزنید.

 5. بعد از این به درگاه بانکی متصل میشید. اطلاعات کارت و سایر اطلاعات رو وارد کنید و در نهایت بر روی "پرداخت" کلیک کنید و مراحل پرداخت کامل رو تکمیل کنید.

 6. حالا اگر دوباره به پروفایل خودتون برگردید می تونید ببینید که موجودی کیف پول تون اضافه شده.

به همین آسونی! حالا می تونید از موجودی کیف پولتون برای سفارش آگهی و یا خودکار کردن تمدید اون استفاده کنید.


 لطفا مقالات مفید دیگه ما درباره صفر تا صد اینستاگرام یا ترفند هات اینستاگرام رو از دست ندید.

نوشتن دیدگاه