نحوه ثبت نام، ورود و بازیابی رمز عبور در مهران وب

 

اگر قصد دارید از خدمات سایت مهران وب مثل پیدا کردن مشتری برای تبلیغات اینستاگرام و یا تبلیغ شدن کسب و کارتون استفاده کنید، اول لازمه که در سایت ما ثبت نام کنید. ما در این مقاله قصد داریم خدمت تون توضیح بدیم که چجوری می تونید در سایت مهران وب ثبت نام کنید و وارد ناحیه کاربری تون بشید. همچنین اگر رمز عبورتون رو فراموش کردید، چطور به آسونی بازیابیش کنید. پس لطفآ با ما در این آموزش همراه باشید.
 

روش ثبت نام در سایت مهران وب

۱. در مرحله اول برید به آدرس mehran-web.com یا اینجا کلیک کنید. بعد در بالای صفحه روی گزینه "ناحیه کاربری" کلیک کنید.

۲. حالا وارد صفحه ای به شکل زیر می شید که دارای دو قسمته، یکی به نام "ثبت نام" و دیگری به نام "ورود". برای ثبت نام کردن در سایت روی قسمت "ثبت نام" کلیک کنید.
یه صفحه ای به شکل زیر می بینید که در اینجا باید اطلاعاتتون (مثل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، ایمیل، رمز ورود) را وارد کنید. دقت داشته باشید شماره تلفن همراهی را که ثبت می کنید باید فعال باشد چون از طرف سایت کد احراز هویت ارسال میشه که برای تکمیل پروسه ثبت نام لازمه.


بعد از ورود تمام اطلاعات، روی دکمه "ثبت نام" کلیک کنید.


اگر اطلاعات را کامل وارد کرده باشید و قبلا با این شماره تلفن و ایمیل در سایت ثبت نام نکرده باشید پیغامی براتون نمایش داده میشه که اعلام می کند ثبت نامتون موفقیت آمیز بوده. حالا ثبت نام شما تکمیل شده و می تونید هر بار می توانید از همان صفحه mehran-web.com/login یا اینجا وارد حساب کاربری تون بشید.

 

ورود به سایت

 

اگر از قبل دارای حساب کاربری در سایت مهران وب هستید، برای ورود به سایت کافیه از صفحه mehran-web.com/login یا اینجا و انتخاب قسمت "ورود"، با وارد کردن شماره تلفن و رمز انتخابی به پنل کاربریتون وارد بشید.

 

اگر برای بار اول هست که وارد حساب کاربریتون میشید، یک کد چند رقمی برای احراز هویت تون به شماره تلفن همراهی که ثبت کردید فرستاده میشه و لازمه اون کد را در کادر زیر بنویسید تا اجازه دسترسی به صفحه اصلی را پیدا کنید.

 

 
 

روش بازیابی رمز عبور فراموش شده

 
برای همه ما پیش میاد که گاهی رمز عبور مون رو فراموش می کنیم. اگر شما به هر دلیلی رمز عبورتون برای سایت مهران وب رو فراموش کردید، با انجام مراحل زیر می تونید به آسونی یک رمز جدید تعریف کنید.
 
۱. وقتی شما از صفحه mehran-web.com/login یا اینجا میخواید وارد حساب کاربریتون بشید، اگر رمز عبورتون رو فراموش کردید، در بالای کادر واسط صفحه گزینه "بازیابی رمز عبور" رو می بینید. روی اون کلیک کنید.
 
۲. حالا یک کادر دیگه میاد که از شما می خواد شماره موبایل تون رو وارد کنید. این کار رو انجام بدید و بعد روی "بازیابی رمز عبور" در پایین کادر کلیک کنید.
 
 
 
۳. حالا یک صفحه دیگه باز میشه که از شما می خواد کد احراز هویت که به شماره موبایلی که وارد کردید اومده رو وارد کنید. در پایین کادر هم می تونید دوباره یک رمز عبور جدید انتخاب کنید. بعد از اینکه همه این قسمت ها رو پر کردید روی "بازیابی رمز عبور" کلیک کنید.
 
 
 
فقط همین
 
حالا دیگه خودتان یک رمز عبور جدید تعریف کردید و می تونید با اون وارد حساب کاربریتون بشید. به طور کلی بهتره که ما همیشه رمز عبور مون برای سایت های مختلف رو یک جا یادداشت کنیم تا دچار مشکل نشیم، ولی بهرحال اگر در سایت مهران وب رمزتون رو فراموش کردید، با این روش آسون می تونید رمزتون رو بازیابی کنید.
 

 
آیا دوست دارید یاد بگیرید برای رونق کسب و کارتون، چطور می تونید با کمک سایت مهران تبلیغات پر بازدید اینستاگرامی انجام بدید؟ اگر جوابتون مثبته، پس لطفآ همین حالا این آموزش مفید درباره روش تبلیغ گذاری در حساب کاربری تون رو بخونید. 
 

نوشتن دیدگاه