روش برداشت از کیف پول در مهران وب

 

در صورتی که از سایت مهران وب ، درآمدزایی کرده اید ،حتما به کیف پول  داخل حساب کاربری تون موجودی اضافه شده .حتما به کیف پول  داخل حساب کاربری تون موجودی اضافه شده. ما در این مقاله قصد داریم شما رو راهنمایی کنیم که چجوری می تونید موجودی کیف پولتون رو برداشت کنید و درآمد خودتون رو نقد کنید. انجام این کار خیلی آسونه، پس لطفآ با ما در این آموزش همراه باشید.

 

روش برداشت از کیف پول

 

اول از همه از اینکه میخواین درآمدزایی خودتون رو نقد کنید تبریک میگم!حالا لطفا مراحل زیر رو طی کنید:

1. برای این کار برید به آدرس mehran-web.com/login یا روی اینجا کلیک کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات ورود تون وارد ناحیه کاربری تون بشید.

 

2. در صفحه اصلی حساب کاربری تون می تونید موجودی کیف پولتون رو ببینید. در تصویر زیر به طور مثال موجودی کیف پول مبلغ 50,000 تومان هست. حالا شما می خواید این مبلغ رو برداشت کنید. برای این کار از منوی سمت راست روی"کیف پول" و بعد "برداشت از کیف پول" کلیک کنید.

 

 

3. در مرحله بعد به صفحه ای هدایت میشید که در بالای اون کلید "ثبت درخواست برداشت" وجود داره. روی این کلید کلیک کنید.

 

 

4. در مرحله بعد مبلغ درخواستی خودتون برای برداشت رو به تومان وارد کنید. همچنین شماره کارت مقصد و نام صاحب کارت رو (به فارسی) وارد کنید و در آخر روی کلید "تایید" کلیک کنید.

 

5. در مرحله بعد با پیغام زیر مواجه می شید که بهتون اعلام می کنه تا ۲۴ ساعت آینده مبلغ درخواستی به کارت تون واریز می شه.

 

 

۶. نهایتا وقتی مبلغ به کارت تون واریز شد می تونید از داخل حساب کاربری تون در قسمت "کیف پول > برداشت از کیف پول" جزئیات تراکنش موافق رو ببینید.

 

 

به همین آسونی! حالا شما درآمد تون رو تو حساب تون دریافت می کنید. شما می تونید هر زمان که مایل بودید برای برداشت از کیف پولتون اقدام کنید و فاصله زمانی بین برداشت ها تون اهمیتی نداره.


با آرزوی موفقیت در کسب درآمد تون!


راستی میدونید ، میتونید از امکانات شارژ کیف پول بهره مند بشین و می تونید کیف پولتون رو هر میزان که خواستید شارژ کنید تا دیگه دغدغه هر بار پرداخت به صورت دستی رو نداشته باشید؟ در این مقاله می تونید روش شارژ کردن کیف پولتون رو یاد بگیرید.


هر زمانی هم که هر سوالی درباره کار با حساب کاربری تون و یا خدمات مهران وب داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه