قسمت دوم

خیلی از مردم هستند که تو این دور و زمونه درگیر زندگی هستند، ولی از زندگیشون لذت نمی برند، یکی از دلایل اصلیش هم اینه که درآمد کافی ندارند. این طبیعیه، هر کسی دوست داره بتونه خوب پول در بیاره و حس کنه زحماتش بی نتیجه نمونده. حالا اگه ما بهتون این خبر خوش رو بدیم که می تونید از طریق اینستاگرام به درآمد خوبی برسید چی؟ دوست دارد بتونید از پیج اینستاگرامیتون درآمد خوبی داشته باشید؟

خوشبختانه به دلیل حمایت های شما دوستان عزیز، ما پلن دوم مهران وب رو راه اندازی کردیم. ولی در مورد این پلن در رادیو های بعدی صحبت می کنیم. فعلا موضوع داغ، پلن اول ما یا همون پلن کسب درآمد از اینستاگرام هست. بذارید بهتون این پلن رو توضیح بدم. اگر شما صاحب یک پیج خوب اینستاگرامی باشید، کافیه بیاین و تو سایت مهران وب ثبت نام کنید و بعدش پیج تون رو ثبت کنید و برای تبلیغات استوری و پست تون یه تعرفه بذارید.

حالا روبات های هوشمند ما میان و پیج شما رو ارزیابی می کنند و بر اساس کیفیت محتوای پیج تون بهتون رتبه میدن. این رتبه تعیین می کنه که پیج شما در لیست پیج های ثبت شده چقدر بالاتر قرار می گیره. بدیهیه که هرچی کیفیت محتوای پیجتون بهتر باشه، رتبه بالاتری کسب می کنید و در نتیجه، مشتری بیشتر به دست میارید.

حالا یه خبر خوب دیگه! اینکه با تبلیغاتی که ما برای سایت مون می کنیم، بدون اینکه شما زحمتی بکشید، به صورت خودکار مشتری براتون میاد و اگر پیج تون در رتبه خوبی قرار داشته باشه، می تونید کسب درآمد کنید. حالا لطفا تو این رادیو با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتر رو درباره این پلن کسب درآمد از اینستاگرام خدمت تون بدیم.

 

 

همچنین لطفا ما رو توی شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagram : @mehranwebadv

telegram : mehranwebadv

aparat : mehran_web

نوشتن دیدگاه