اتفاق عجیب و غریب کسب و کار ها

آیا توی کسب و کار شما هم اتفاقات عجیب و غریبی داره رخ میده؟ خیلی از ما سایتی داشتیم که مدتی قبل رتبه خیلی خوبی در گوگل داشته و در صفحه اول نمایش داده می شده، ولی حالا بدون اینکه تغییری خاصی در سایتمون ایجاد کرده باشیم، سایتمون رفته به صفحه چهارم یا پنجم گوگل یا حتی خیلی دورتر از اون. بدتر از همه اینه که فروش ما خیلی کم شده.

خب شما کاملا حق دارید که از این قضیه ناراحت باشید. حالا می دونید چرا فروش تون کم شده؟ دلیل اصلیش اینه که جایگاه سایت تون رو از دست دادید و دیگه مردم سایت شما رو در صفحه اول پیدا نمی کنند و در نتیجه، خیلی کمتر روی سایت شما کلیک می کنند و واردش میشند. حالا سوال مهم اینجا اینه که آیا میشه برای این قضیه کاری کرد؟ آیا میشه کاری کرد که دوباره جایگاه خوب سایت تون رو پیدا کنید و بازدید کنندگان سایت تون به حالت خوب اول خودش برگرده؟

ما اینجا هستیم تا بهتون این خبر خوش رو بدیم که اصلا نگران نباشید، چون می تونید فروش تون رو دوباره مثل قبل خوب کنید و دوباره به جایگاه قبلی تون برگردید. مهران وب می تونه از طریق پلن افزایش بازدید از سایت، بر اساس قوانین گوگل، برای سایت شما بازدید کننده جذب کنه. این کار رفته رفته باعث میشه تا سایت تون دوباره به همون جایگاه خوبی که اول داشته برگرده. پس لطفاویدئو پایین رو ببینید تا توضیحات بیشتر رو خدمت تون بدیم.

:همچنین لطفا ما رو توی شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagram : @mehranwebadv

telegram : mehranwebadv

aparat : mehran_web

نوشتن دیدگاه