محتوا باید مناسب مکان و فضا باشه

محتوای مناسب مکان و فضا یعنی چی؟

 

تا حالا شده برید یک جنسی رو از مغازه بخرید و ببینید که فروشنده خیلی خوب میدونه که شما به چی اهمیت میدید؟ فرض کنید وارد یک بوتیک شدید و میخواید یک لباس بخرید، فروشنده میبینه که شما نه تنها دارید به لباس ها نگاه می کنید بلکه به اونا دست هم میزنید تا جنس پارچه رو بررسی کنید. به نظر شما اینجا فروشنده کدوم کار رو بکنه بهتره؟ اینکه بیاد با شما درباره قیمت جنس صحبت کنه و یا اینکه درباره جنس پارچه و اینکه چرا باید از جنسش خیالتون راحت باشه صحبت کنه؟ البته که مورد دوم بهتره.

در هر تجارتی کار درست اینه که شما مخطبان تون رو بشناسید و بتونید خودتون رو بذارید جای اونا و ببینید که به چه چیزایی اهمیت میدن. حالا اگه شما بتونید در تبلیغات و محتوایی که تولید می کنید روی مواردی که برای مشتریان تون مهمه تمرکز کنید، تبلیغ شما صد در صد موفقیت آمیز میشه و منجر به فروش میشه. این تبلیغات میتونه صحبت های شما، پست های اینستاگرام، تماس تلفنی، درست کردن تیزر یا هر چیز دیگه ای باشه.

اینو همیشه یادتون باشه که "مشتریان شما نمیخوان محصولات شما رو بخرند، بلکه اونا به دنبال راه حلی برای مشکلشون هستند" و اگر شما بتونید بهشون اثبات کنید که با خرید خدمات یا کالاهای شما اونا به هدفشون میرسند، دیگه لازم نیست حتی بهشون بگید که بیان ازتون خرید کنند، اونا خودشون این کار رو می کنند. یک تبلیغ موفق یعنی همین.

حالا ویدئوی زیر رو ببینید تا با یک مثال جالب و البته کمی اغراق آمیز درباره روش جذب مشتری با توجه به شخصیت و فضا آشنا بشید.

لطفا ما رو هم در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

 

instagram : @mehranwebadv

telegram : mehranwebadv

aparat : mehran_web

 

نوشتن دیدگاه